prumyslove-leseniPrůmyslové lešení

ANDRLE & ŠÍŠA - Vaši partneři pro lešenářské práce, výškové a pokrývačské práce.

Průmyslové lešení používáme u různých zařízení v oblastech chemického a zpracovatelského průmyslu, tak jako u elektráren,či ocelářských výroben, kde dbáme na zachování výrobních procesů. Tím umožňujeme provádění obsáhlých nebo krátkodobých údržbových prací a oprav bez nutnosti ukončení nebo omezení provozu. Náš personál je pečlivě vybraný pro tyto práce a disponuje odbornými znalostmi. Můžeme tak zaručit dodržení termínů a zachování bezpečnosti ve všech průmyslových zařízeních.

U průmyslového lešení patří spolehlivost, zkušenosti a zajištění bezpečnosti k základním podmínkám realizace stavby lešení. U všech realizovaných projektů ukázali pracovníci firmy Andrle a Šíša, že splňují veškeré požadavky průmyslového lešení.

Námi používané lešenářské systémy splňují všechny technické předpoklady. Po každém nasazení, ale i během stavební fáze, se kontroluje funkčnost a technické vlastnosti všech dílů lešení. Díly, které vykazují díky přírodnímu opotřebování nějaký defekt, jsou okamžitě vyměněny za nové materiály.

 

leseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerieleseni-fotogalerie

. Dnes 13 | Tento týden 63 | Tento měsíc 143 | Celkem 59606
Friday the 12th. Joomla 2.5 Templates. naaija creativè - http://design.celeano.com
Copyright 2013

©